Brands:Clarins

Clarins Roll-on Deodorant jemný deodorant 50 ml

620 

Clarins Roll-on Deodorant jemný deodorant 50 ml od renomovaného výrobce Clarins za skvělou cenu 600 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Tělo

Katalogové číslo: 3380810596106 Kategorie:

Popis

Popis

Kvalitní Clarins Roll-on Deodorant jemný deodorant 50 ml od známé značky Clarins. Hlavní účinky:Osvěžuje a má dlouhodobý efekt deodorantu a anti-perspirant.Složení:Výtažek z listů buchu, vilín, rozmarýn, ultrajemné těkové oleje.Způsob použití:Aplikujte na čistou, suchou pokožku. Vhodné pro všechny typy pokožky, včetně té nejcitlivější. Clarins Roll-on Deodorant jemný deodorant 50 ml za cenu 600 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Clarins Roll-on Deodorant jemný deodorant 50 ml:

  • Název: Clarins Roll-on Deodorant jemný deodorant 50 ml
  • Cena: 600
  • Výrobce: Clarins
  • Kategorie: Tělo
  • EAN: 3380810596106


Brand

Brand

Clarins

Francouzská luxusní kosmetická značka Clarins je synonymem prestiže a vyhledávaným pojmem na poli péče o pleť a líčení. Vznikla v roce 1954, kdy si student medicíny Jacques Courtin-Clarins otevřel v Paříži první institut krásy. Filozofie značky Clarins je založena zejména na odpovědném přístupu k životnímu prostředí a upřednostňuje rostlinné složení u svých produktů. V kosmetických laboratořích Clarins nepřetržitě probíhá analyzování a testování jednotlivých výrobků ve spolupráci s lékaři, biology a kosmetickými odborníky pro optimální výsledky a inovaci kosmetických produktů.