Brands:Clarins

Clarins Radiance-Plus Golden Glow Booster samoopalovací kapky na obličej 15 ml

750 

Clarins Radiance-Plus Golden Glow Booster samoopalovací kapky na obličej 15 ml od renomovaného výrobce Clarins za skvělou cenu 730 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Tělo | Sluneční péče | Samoopalovací

Katalogové číslo: 3380810120257 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Clarins Radiance-Plus Golden Glow Booster samoopalovací kapky na obličej 15 ml od známé značky Clarins. Hlavní účinky:Radiance-Plus můžete smíchat s jakoukoliv Clarins péčí na obličej. Spojíte tak samoopalovací efekt s hydratačními, protivráskovými nebo zpevňujícími účinky své oblíbené denní nebo noční péče. Ultrasnadná aplikace s perfektním výsledkem pro neuvěřitelné přirozeně vypadající opálení na míru.
Složení:DHA a erytrulóza (doprovodné samoopalovací látky): vytváří vzhled skutečného, přirozeně vypadajícího opálení. Tokoferol a výtažek z aloe vera: udržují intenzitu opálení po delší dobu.
Způsob použití:Otočte flakon vzhůru nohama. Stiskněte spodek flakonu, uvolněte 3 kapky a smíchejte je v dlaních se svou oblíbenou denní nebo noční péčí. Aplikujte rovnoměrně na obličej, krk a dekolt. Okamžitě po aplikaci si umyjte ruce. Nikdy nepoužívejte samostatně. Clarins Radiance-Plus Golden Glow Booster samoopalovací kapky na obličej 15 ml za cenu 730 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Clarins Radiance-Plus Golden Glow Booster samoopalovací kapky na obličej 15 ml:

  • Název: Clarins Radiance-Plus Golden Glow Booster samoopalovací kapky na obličej 15 ml
  • Cena: 730
  • Výrobce: Clarins
  • Kategorie: Tělo | Sluneční péče | Samoopalovací
  • EAN: 3380810120257


Brand

Brand

Clarins

Francouzská luxusní kosmetická značka Clarins je synonymem prestiže a vyhledávaným pojmem na poli péče o pleť a líčení. Vznikla v roce 1954, kdy si student medicíny Jacques Courtin-Clarins otevřel v Paříži první institut krásy. Filozofie značky Clarins je založena zejména na odpovědném přístupu k životnímu prostředí a upřednostňuje rostlinné složení u svých produktů. V kosmetických laboratořích Clarins nepřetržitě probíhá analyzování a testování jednotlivých výrobků ve spolupráci s lékaři, biology a kosmetickými odborníky pro optimální výsledky a inovaci kosmetických produktů.