Brands:Clarins

Clarins Everlasting Foundation+ SPF 15 109 – wheat 30 ml

1 080 

Clarins Everlasting Foundation+ SPF 15 109 – wheat 30 ml od renomovaného výrobce Clarins za skvělou cenu 1045 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Líčení | Tváře | Make-upy

Katalogové číslo: 3380814071517 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Clarins Everlasting Foundation+ SPF 15 109 – wheat 30 ml od známé značky Clarins. Bezchybná pleť bez tmavých skvrn a nedokonalostí. Po celý den. Krytí, komfort, prozáření, matný výsledek a dlouhá výdrž za jakýchkoliv okolností! Toto je nová generace make-upů Everlasting Foundation. Make-up pro ženy, které chtějí bezchybnou pleť, bez potřeby úprav během dne a bez kompromisů vůči pleti. Make-up je obohacen o organickou quinou a přírodní aktivní látky proti znečištění. Everslating Foundation + kombinuje dokonalou výdrž a komfort až po dobu 18 hodin* s bezchybným krytím a ochranou. Až málem zapomenete, že na sobě máte make-up… Teplo, vlhkost, stres… Everlasting Foundation + odolá všemu až po dobu 18 hodin, bez potřeby upravit. Tento neuvěřitelný úspěch Clarins Laboratoří je výsledkem kombinace technologie High Fidelity System+ a bambusového pudru, který pohlcuje nadměrný kožní maz a vlhkost. Velmi jemná textura obsahuje méně pudru a okamžitě napravuje tmavé skvrny, začervenání a další nedokonalosti. Pleť je bezchybně sjednocená bez nechtěného pocitu masky nebo pnutí. Clarins Everlasting Foundation+ SPF 15 109 – wheat 30 ml za cenu 1045 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Clarins Everlasting Foundation+ SPF 15 109 – wheat 30 ml:

  • Název: Clarins Everlasting Foundation+ SPF 15 109 – wheat 30 ml
  • Cena: 1045
  • Výrobce: Clarins
  • Kategorie: Líčení | Tváře | Make-upy
  • EAN: 3380814071517


Brand

Brand

Clarins

Francouzská luxusní kosmetická značka Clarins je synonymem prestiže a vyhledávaným pojmem na poli péče o pleť a líčení. Vznikla v roce 1954, kdy si student medicíny Jacques Courtin-Clarins otevřel v Paříži první institut krásy. Filozofie značky Clarins je založena zejména na odpovědném přístupu k životnímu prostředí a upřednostňuje rostlinné složení u svých produktů. V kosmetických laboratořích Clarins nepřetržitě probíhá analyzování a testování jednotlivých výrobků ve spolupráci s lékaři, biology a kosmetickými odborníky pro optimální výsledky a inovaci kosmetických produktů.