Clarins Bust Beauty Extra-Lift Gel vypínací gel na poprsí 50 ml

1 530 

Clarins Bust Beauty Extra-Lift Gel vypínací gel na poprsí 50 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Clarins Bust Beauty Extra-Lift Gel vypínací gel na poprsí 50 ml od renomovaného výrobce Clarins za skvělou cenu 1530 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Tělo | Celulitida a tvarování

Katalogové číslo: 3380811720104 Kategorie: ,

Popis

Popis

Kvalitní Clarins Bust Beauty Extra-Lift Gel vypínací gel na poprsí 50 ml od známé značky Clarins. Hlavní účinky:Péče o poprsí s okamžitým vypínacím efektem. Udržuje pevnost a pružnost “přiřozené podprsenky” a zlepšuje tak tvar poprsí. Zpevňující a hydratační účinek zlepšuje den odo dne držení a pevnost poprsí.Složení:Výtažek z ovoce Vu Sua, ovesný cukr, extrakt z kůry katafrayZpůsob použití:Aplikujte nejlépe ráno kvůli zpevňujícímu efektu hladivými pohyby od spodní části poprsí až po bradu. Gel je svěží a nelepí, takže se můžete okamžitě obléknout. Clarins Bust Beauty Extra-Lift Gel vypínací gel na poprsí 50 ml za cenu 1530 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Clarins Bust Beauty Extra-Lift Gel vypínací gel na poprsí 50 ml:

  • Název: Clarins Bust Beauty Extra-Lift Gel vypínací gel na poprsí 50 ml
  • Cena: 1530
  • Výrobce: Clarins
  • Kategorie: Tělo | Celulitida a tvarování
  • EAN: 3380811720104


Clarins Bust Beauty Extra-Lift Gel vypínací gel na poprsí 50 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

Clarins

Francouzská luxusní kosmetická značka Clarins je synonymem prestiže a vyhledávaným pojmem na poli péče o pleť a líčení. Vznikla v roce 1954, kdy si student medicíny Jacques Courtin-Clarins otevřel v Paříži první institut krásy. Filozofie značky Clarins je založena zejména na odpovědném přístupu k životnímu prostředí a upřednostňuje rostlinné složení u svých produktů. V kosmetických laboratořích Clarins nepřetržitě probíhá analyzování a testování jednotlivých výrobků ve spolupráci s lékaři, biology a kosmetickými odborníky pro optimální výsledky a inovaci kosmetických produktů.
Armani Si passione