Clarins Body Gold Glow Booster samoopalovací kapky na tělo 30 ml

990 

Clarins Body Gold Glow Booster samoopalovací kapky na tělo 30 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Clarins Body Gold Glow Booster samoopalovací kapky na tělo 30 ml od renomovaného výrobce Clarins za skvělou cenu 990 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Tělo | Sluneční péče | Samoopalovací

Katalogové číslo: 3380810018783 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Clarins Body Gold Glow Booster samoopalovací kapky na tělo 30 ml od známé značky Clarins. Hlavní účinky:Smíchejte Radiance-Plus Golden Glow Booster na tělo v dlaních se svou oblíbenou Clarins tělovou péčí a zkrášlete si pokožku neuvěřitelně přirozeně vypadajícím a zářivým samoopálením na míru. Pro celoročně opálené tělo!Složení:DHA a erytrulóza (doprovodné samoopalovací složky): doprovodné samoopalovací podporuje vzhled přirozeného opálení. Výtažek z aloe vera: zjemňuje pokožku.Způsob použití:Otočte flakon vzhůru nohama. Stiskněte spodek flakonu, uvolněte 4-6 kapek a smíchejte je v dlaních se svou oblíbenou tělovou péčí. Aplikujte rovnoměrne na požadovanou oblast. Okamžitě po aplikaci si umyjte ruce. Nikdy napoužívejte samostatně. Clarins Body Gold Glow Booster samoopalovací kapky na tělo 30 ml za cenu 990 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Clarins Body Gold Glow Booster samoopalovací kapky na tělo 30 ml:

  • Název: Clarins Body Gold Glow Booster samoopalovací kapky na tělo 30 ml
  • Cena: 990
  • Výrobce: Clarins
  • Kategorie: Tělo | Sluneční péče | Samoopalovací
  • EAN: 3380810018783


Clarins Body Gold Glow Booster samoopalovací kapky na tělo 30 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

Clarins

Francouzská luxusní kosmetická značka Clarins je synonymem prestiže a vyhledávaným pojmem na poli péče o pleť a líčení. Vznikla v roce 1954, kdy si student medicíny Jacques Courtin-Clarins otevřel v Paříži první institut krásy. Filozofie značky Clarins je založena zejména na odpovědném přístupu k životnímu prostředí a upřednostňuje rostlinné složení u svých produktů. V kosmetických laboratořích Clarins nepřetržitě probíhá analyzování a testování jednotlivých výrobků ve spolupráci s lékaři, biology a kosmetickými odborníky pro optimální výsledky a inovaci kosmetických produktů.
Armani Si passione