Brands:Chloé

Chloé Fleur de Parfum parfémovaná voda pro ženy 30 ml

1 099 

Parfém Chloé Fleur de Parfum parfémovaná voda pro ženy 30 ml od renomovaného výrobce Chloé za skvělou cenu 1099.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Popis

Popis

Kvalitní Chloé Fleur de Parfum parfémovaná voda pro ženy 30 ml od známé značky Chloé. Chloé Fleur de Parfum, 30 ml, parfémovaná voda pro ženy, Parfémovaná voda Chloé Fleur de Parfum vás zahalí do svého elegantního závoje a stane se nepostradatelnou součástí vaší osobnosti.květinová vůněpro smyslnou ženuna každodenní nošení Chloé Fleur de Parfum parfémovaná voda pro ženy 30 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Chloé výhodně.

Parfém Chloé Fleur de Parfum parfémovaná voda pro ženy 30 ml:

  • Název: Chloé Fleur de Parfum parfémovaná voda pro ženy 30 ml
  • Cena: 1099.00 CZK
  • Výrobce: Chloé
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 3614222150046


Brand

Brand

Chloé

Značka Chloé byla založena roku 1952 v Paříži mladou Egypťankou Gaby Aghion a Jaquesem Lenoirem. Název Chloé odvodili od jména blízké přítelkyně a měl vyjadřovat mladistvost, odvahu, ženskost a jemnost. Modely měly být měkké, nositelné, skvěle padnoucí a provokativní. Motto úspěšné značky: Luxury pret a porter – určeno pro každodenní nošení. Roku 1956 představili první úspěšnou kolekci v kavárně Café de Flore. Největší punc přidal slavný návrhář Karl Lagerfeld a značka se stala ikonou 70 let. Parfém Chloé for Women získal ocenění FiFi na základě složení a flakonu s mašlí. Mezi oblíbené vůně patří See By Chloé, Chloé Love a Chloé Love Story.