Carolina Herrera Good Girl olej na nohy 200 ml

1 550 

Carolina Herrera Good Girl olej na nohy 200 ml od renomovaného výrobce Carolina Herrera za skvělou cenu 1550 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Tělo | Tělové přípravky | Oleje

Katalogové číslo: 8411061841679 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Carolina Herrera Good Girl olej na nohy 200 ml od známé značky Carolina Herrera. Carolina Herrera hrdě představuje GOOD GIRL, ultra-ženskou vůni, která ztělesňuje pojetí dnešní moderní ženy. GOOD GIRL se těší duální povaze – její ženskosti a smyslnosti, nadčasové eleganci a decentnímu rebelství. Její beznadějné romantičnosti a nebojácné nezávislosti. Dům značky Carolina Herrera vytvořil vůni, která zachycuje a oslavuje svoji skvostnou a temperamentní různorodost.Černá a bílá… Tmavá a světlá… Hodná holka a zlobivá holka. Carolina Herrera New York představuje GOOD GIRL, vůni evokující smyslnost. GOOD GIRL je oslavou spontánnosti, složitosti a síly ve vůni, která ztělesňuje její paradoxní povahu, přitom je však jednoduchá a zcela návyková.
Jak vůně, tak flakon vytváří smyslný, sebejistý a ultra-ženská charakter ženy, která používá GOOD GIRL. Tato inovativní vůně, která zachycuje úžasné složitosti ženy, je tvořena netradičními a výjimečnými ingrediencemi. Sladká a lákavá signatura jasmínu dává vůni GOOD GIRL svěžest a ženskost. Stinná část GOOD GIRL je tvořena bohatým aromatem kakaa a bobů tonka. Mandle a káva dávají vůni GOOD GIRL okamžitou živost. Tuberóza je extrahována novým způsobem a vytváří tak bohaté aroma a dává vůni plynulost a ženskost.
GOOD GIRL, první flakon s vysokým podpatkem, je geniální ve své technologii, stejně jako v designu. Rozstřik parfému je zajištěn pomocí sofistikovaného ztvárnění v horní části flakonu, jenž je vytvořen složitým systémem vnitřního tlaku, který byl vyvíjen po dobu čtyř let za použití více než šest seti interních testů, aby byla vytvořena takové mechanická práce, která by byla kompatibilní s jedinečným provedením flakonu. Carolina Herrera Good Girl olej na nohy 200 ml za cenu 1550 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Carolina Herrera Good Girl olej na nohy 200 ml:

  • Název: Carolina Herrera Good Girl olej na nohy 200 ml
  • Cena: 1550
  • Výrobce: Carolina Herrera
  • Kategorie: Tělo | Tělové přípravky | Oleje
  • EAN: 8411061841679


Brand

Brand

Carolina Herrera

Značka Carolina Herrera nese název po své zakladatelce, velmi slavné venezuelské módní návrhářce. První stejnojmenný parfém se na trhu objevil 8 let po vzniku společnosti v roce 1988. Největší věhlas si získala vůně nazvaná 212. Jde o telefonní předvolbu newyorského Manhattanu, který si Caroline zamilovala. Na výrobě se podílí přední světoví parfuméři jako Alberto Morillas, Rosendo Mateu či Ann Gottlieb. Kromě toaletních vod Carolina Herrera nabízí deospreje, tělová mléka, sprchové gely, vody po holení a jiné kosmetické přípravky.