Calvin Klein Deep Euphoria parfémovaná voda pro ženy 10 ml roll-on

451 

Parfém Calvin Klein Deep Euphoria parfémovaná voda pro ženy 10 ml roll-on od renomovaného výrobce Calvin Klein za skvělou cenu 451.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Popis

Popis

Kvalitní Calvin Klein Deep Euphoria parfémovaná voda pro ženy 10 ml roll-on od známé značky Calvin Klein. Calvin Klein Deep Euphoria, 10 ml, parfémovaná voda pro ženy Calvin Klein Deep Euphoria parfémovaná voda pro ženy 10 ml roll-on za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Calvin Klein výhodně.

Parfém Calvin Klein Deep Euphoria parfémovaná voda pro ženy 10 ml roll-on:

  • Název: Calvin Klein Deep Euphoria parfémovaná voda pro ženy 10 ml roll-on
  • Cena: 451.00 CZK
  • Výrobce: Calvin Klein
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 3614221269923


Brand

Brand

Calvin Klein

Značka Calvin Klein vznikla pod vedením světově známého návrháře jménem Calvin Richard Klein původně z Bronxu. Vystudoval střední školu umění a designu i módní institut technologie. V roce 1968 založil firmu s přítelem z dětství Barrym Schwartzem s názvem Calvin Klein Limited a představuje první kolekci. Zlomem je kolekce džínsů s názvem denimky v začátcích 70 let s provokativní reklamou. Svět kosmetiky a parfémů otevřela v roce 1985 vůně Obssesion a pak Eternity.