Brands:Bvlgari

Bvlgari Omnia parfémovaná voda pro ženy 65 ml

1 346 

Parfém Bvlgari Omnia parfémovaná voda pro ženy 65 ml od renomovaného výrobce Bvlgari za skvělou cenu 1346.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 783320892516 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Bvlgari Omnia parfémovaná voda pro ženy 65 ml od známé značky Bvlgari. Bvlgari Omnia, 65 ml, parfémovaná voda pro ženy, Bvlgari Omnia je tajuplná parfémovaná voda nabitá vzrušením, touhou a provokací.orientální vůněpro smyslnou ženuna běžné nošení, ale i na speciální příležitosti Bvlgari Omnia parfémovaná voda pro ženy 65 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Bvlgari výhodně.

Parfém Bvlgari Omnia parfémovaná voda pro ženy 65 ml:

  • Název: Bvlgari Omnia parfémovaná voda pro ženy 65 ml
  • Cena: 1346.00 CZK
  • Výrobce: Bvlgari
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 783320892516


Brand

Brand

Bvlgari

Italská značka Bvlgari vznikla roku 1884 pod taktovkou muže jménem Sotirio Bulgari. Věnoval se výrobě stříbrných šperků a rytin. V Římě se jeho krámek se stříbrem stal oblíbeným místem setkávání bohatých aristokratů a vysoce postavených lidí. Pak převzali značku Bvlgari dva synové, kteří vstoupili na celosvětový trh se zaměřením na odbornou expertízu drahých kamenů, šperků i hodinek. Parfémy a kosmetiku přidala značka v roce 1992 s parfémem BLV. Mezi nejoblíbenější dámské vůně patří Bvlgari Omnia Crystalline, ale i Jasmin Noir, Voilé de Jasmin, Bvlgari pour Homme a Bvlgari Black.