Brands:Bvlgari

Bvlgari Omnia Crystalline toaletní voda pro ženy 65 ml

1 119 

Parfém Bvlgari Omnia Crystalline toaletní voda pro ženy 65 ml od renomovaného výrobce Bvlgari za skvělou cenu 1119.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 783320922565 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Bvlgari Omnia Crystalline toaletní voda pro ženy 65 ml od známé značky Bvlgari. Bvlgari Omnia Crystalline, 65 ml, toaletní voda pro ženy, Toaletní voda Bvlgari Omnia Crystalline je dynamická a zároveň tajuplná vůně, která okolo vás vytvoří neobyčejně přitažlivou auru.svěží vůněkvětinovo-dřevitá vůněpro moderní sebevědomou ženuna denní nošení, především do teplého počasí Bvlgari Omnia Crystalline toaletní voda pro ženy 65 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Bvlgari výhodně.

Parfém Bvlgari Omnia Crystalline toaletní voda pro ženy 65 ml:

  • Název: Bvlgari Omnia Crystalline toaletní voda pro ženy 65 ml
  • Cena: 1119.00 CZK
  • Výrobce: Bvlgari
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 783320922565


Brand

Brand

Bvlgari

Italská značka Bvlgari vznikla roku 1884 pod taktovkou muže jménem Sotirio Bulgari. Věnoval se výrobě stříbrných šperků a rytin. V Římě se jeho krámek se stříbrem stal oblíbeným místem setkávání bohatých aristokratů a vysoce postavených lidí. Pak převzali značku Bvlgari dva synové, kteří vstoupili na celosvětový trh se zaměřením na odbornou expertízu drahých kamenů, šperků i hodinek. Parfémy a kosmetiku přidala značka v roce 1992 s parfémem BLV. Mezi nejoblíbenější dámské vůně patří Bvlgari Omnia Crystalline, ale i Jasmin Noir, Voilé de Jasmin, Bvlgari pour Homme a Bvlgari Black.