Brands:Bvlgari

Bvlgari Omnia Amethyste toaletní voda pro ženy 25 ml

653 

Parfém Bvlgari Omnia Amethyste toaletní voda pro ženy 25 ml od renomovaného výrobce Bvlgari za skvělou cenu 653.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 783320952081 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Bvlgari Omnia Amethyste toaletní voda pro ženy 25 ml od známé značky Bvlgari. Bvlgari Omnia Amethyste, 25 ml, toaletní voda pro ženy, Toaletní voda Bvlgari Omnia Amethyste je určena všem, kteří rádi objevují nové možnosti a touží prožívat neopakovatelné chvíle plné vzrušení.květinovo-dřevitá vůněpro moderní sebevědomou ženuna každodenní nošení Bvlgari Omnia Amethyste toaletní voda pro ženy 25 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Bvlgari výhodně.

Parfém Bvlgari Omnia Amethyste toaletní voda pro ženy 25 ml:

  • Název: Bvlgari Omnia Amethyste toaletní voda pro ženy 25 ml
  • Cena: 653.00 CZK
  • Výrobce: Bvlgari
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 783320952081


Brand

Brand

Bvlgari

Italská značka Bvlgari vznikla roku 1884 pod taktovkou muže jménem Sotirio Bulgari. Věnoval se výrobě stříbrných šperků a rytin. V Římě se jeho krámek se stříbrem stal oblíbeným místem setkávání bohatých aristokratů a vysoce postavených lidí. Pak převzali značku Bvlgari dva synové, kteří vstoupili na celosvětový trh se zaměřením na odbornou expertízu drahých kamenů, šperků i hodinek. Parfémy a kosmetiku přidala značka v roce 1992 s parfémem BLV. Mezi nejoblíbenější dámské vůně patří Bvlgari Omnia Crystalline, ale i Jasmin Noir, Voilé de Jasmin, Bvlgari pour Homme a Bvlgari Black.