Brands:Bvlgari

Bvlgari Goldea The Roman Night parfémová voda 30 ml

1 839 

Bvlgari Goldea The Roman Night parfémová voda 30 ml od renomovaného výrobce Bvlgari za skvělou cenu 1749 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Vůně | Dámské | Parfémy

Katalogové číslo: 783320479175 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Bvlgari Goldea The Roman Night parfémová voda 30 ml od známé značky Bvlgari. „Když jsem přemýšlel, čím bych mohl nejlépe vystihnout vůni římských nocí, přenesl jsem se v duchu do zahrad starobylých paláců, kde nesmí chybět keře plné drobných bílých kvítků, které září do noci jako drobná voňavá světla. Mám samozřejmě na mysli jasmín, jehož sytý tón dokonale vystihuje atmosféru, jaké jsem chtěl docílit,” prozrazuje Morillas hlavní ideu GOLDEA, THE ROMAN NIGHT. Navíc dodává, že jeho cílem bylo i moderně pojmout kdysi slavnou a oblíbenou větev chyprových vůní a přetransformovat ji do verze pro 21. století. Šťavnatě svěžímu úvodu vévodí pozoruhodná dvojice smyslné moruše doplněné o ikonickou černou pivoňku, která jí propůjčuje nádech tajemna. V originálně pojatém kontrastu s ním je čistě květinové srdce uvité z tuberóz a v noci se rozvíjejících květů jasmínu. Závěr pak patří svůdnému a přitom zářivě úchvatnému spojení černého pižma a vetiveru doplněných nevtíravou přítomností pačuli. Bvlgari Goldea The Roman Night parfémová voda 30 ml za cenu 1749 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Bvlgari Goldea The Roman Night parfémová voda 30 ml:

  • Název: Bvlgari Goldea The Roman Night parfémová voda 30 ml
  • Cena: 1749
  • Výrobce: Bvlgari
  • Kategorie: Vůně | Dámské | Parfémy
  • EAN: 783320479175


Brand

Brand

Bvlgari

Italská značka Bvlgari vznikla roku 1884 pod taktovkou muže jménem Sotirio Bulgari. Věnoval se výrobě stříbrných šperků a rytin. V Římě se jeho krámek se stříbrem stal oblíbeným místem setkávání bohatých aristokratů a vysoce postavených lidí. Pak převzali značku Bvlgari dva synové, kteří vstoupili na celosvětový trh se zaměřením na odbornou expertízu drahých kamenů, šperků i hodinek. Parfémy a kosmetiku přidala značka v roce 1992 s parfémem BLV. Mezi nejoblíbenější dámské vůně patří Bvlgari Omnia Crystalline, ale i Jasmin Noir, Voilé de Jasmin, Bvlgari pour Homme a Bvlgari Black.