Brands:Bvlgari

Bvlgari Eau Parfumée au Thé Bleu kolínská voda unisex 150 ml

2 508 

Parfém Bvlgari Eau Parfumée au Thé Bleu kolínská voda unisex 150 ml od renomovaného výrobce Bvlgari za skvělou cenu 2508.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 0783320473708 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Bvlgari Eau Parfumée au Thé Bleu kolínská voda unisex 150 ml od známé značky Bvlgari. Bvlgari Eau Parfumée au Thé Bleu, 150 ml, kolínská voda unisex, Unisex kolínská voda Bvlgari Eau Parfumée au Thé Bleu je dokonalou vůní pro všechny nezávislé ženy a muže, kteří žijí podle svých vlastních pravidel.květinová vůněunisex vůně – pro muže i pro ženyna denní nošení, především do teplého počasí Bvlgari Eau Parfumée au Thé Bleu kolínská voda unisex 150 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Bvlgari výhodně.

Parfém Bvlgari Eau Parfumée au Thé Bleu kolínská voda unisex 150 ml:

  • Název: Bvlgari Eau Parfumée au Thé Bleu kolínská voda unisex 150 ml
  • Cena: 2508.00 CZK
  • Výrobce: Bvlgari
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 0783320473708


Brand

Brand

Bvlgari

Italská značka Bvlgari vznikla roku 1884 pod taktovkou muže jménem Sotirio Bulgari. Věnoval se výrobě stříbrných šperků a rytin. V Římě se jeho krámek se stříbrem stal oblíbeným místem setkávání bohatých aristokratů a vysoce postavených lidí. Pak převzali značku Bvlgari dva synové, kteří vstoupili na celosvětový trh se zaměřením na odbornou expertízu drahých kamenů, šperků i hodinek. Parfémy a kosmetiku přidala značka v roce 1992 s parfémem BLV. Mezi nejoblíbenější dámské vůně patří Bvlgari Omnia Crystalline, ale i Jasmin Noir, Voilé de Jasmin, Bvlgari pour Homme a Bvlgari Black.