Brands:Bvlgari

Bvlgari Collection Le Gemme Ashlemah parfémovaná voda pro ženy 100 ml

8 129 

Parfém Bvlgari Collection Le Gemme Ashlemah parfémovaná voda pro ženy 100 ml od renomovaného výrobce Bvlgari za skvělou cenu 8129.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 783320461521 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Bvlgari Collection Le Gemme Ashlemah parfémovaná voda pro ženy 100 ml od známé značky Bvlgari. Bvlgari Collection Le Gemme Ashlemah, 100 ml, parfémovaná voda pro ženy, Parfémovaná voda Bvlgari Collection Le Gemme Ashlemah vzdává hold přirozené kráse, ženskosti a eleganci. Dokonale podpoří váš přirozený půvab a nenucenou sofistikovanost.květinová vůněpro romantickou ženuna běžné nošení, ale i na speciální příležitosti Bvlgari Collection Le Gemme Ashlemah parfémovaná voda pro ženy 100 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Bvlgari výhodně.

Parfém Bvlgari Collection Le Gemme Ashlemah parfémovaná voda pro ženy 100 ml:

  • Název: Bvlgari Collection Le Gemme Ashlemah parfémovaná voda pro ženy 100 ml
  • Cena: 8129.00 CZK
  • Výrobce: Bvlgari
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 783320461521


Brand

Brand

Bvlgari

Italská značka Bvlgari vznikla roku 1884 pod taktovkou muže jménem Sotirio Bulgari. Věnoval se výrobě stříbrných šperků a rytin. V Římě se jeho krámek se stříbrem stal oblíbeným místem setkávání bohatých aristokratů a vysoce postavených lidí. Pak převzali značku Bvlgari dva synové, kteří vstoupili na celosvětový trh se zaměřením na odbornou expertízu drahých kamenů, šperků i hodinek. Parfémy a kosmetiku přidala značka v roce 1992 s parfémem BLV. Mezi nejoblíbenější dámské vůně patří Bvlgari Omnia Crystalline, ale i Jasmin Noir, Voilé de Jasmin, Bvlgari pour Homme a Bvlgari Black.