Brands:Bvlgari

Bvlgari AQVA Pour Homme toaletní voda pro muže 50 ml

879 

Parfém Bvlgari AQVA Pour Homme toaletní voda pro muže 50 ml od renomovaného výrobce Bvlgari za skvělou cenu 879.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 783320911026 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Bvlgari AQVA Pour Homme toaletní voda pro muže 50 ml od známé značky Bvlgari. Bvlgari AQVA Pour Homme, 50 ml, toaletní voda pro muže, Toaletní voda Bvlgari AQVA Pour Homme je dokonalou moderní vůní, díky níž získáte nezaměnitelné charisma a snadno dosáhnete svých cílů.svěží vůněcitrusová vůnědřevitá vůněpro elegantního mužena denní nošení, především do teplého počasí Bvlgari AQVA Pour Homme toaletní voda pro muže 50 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Bvlgari výhodně.

Parfém Bvlgari AQVA Pour Homme toaletní voda pro muže 50 ml:

  • Název: Bvlgari AQVA Pour Homme toaletní voda pro muže 50 ml
  • Cena: 879.00 CZK
  • Výrobce: Bvlgari
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 783320911026


Brand

Brand

Bvlgari

Italská značka Bvlgari vznikla roku 1884 pod taktovkou muže jménem Sotirio Bulgari. Věnoval se výrobě stříbrných šperků a rytin. V Římě se jeho krámek se stříbrem stal oblíbeným místem setkávání bohatých aristokratů a vysoce postavených lidí. Pak převzali značku Bvlgari dva synové, kteří vstoupili na celosvětový trh se zaměřením na odbornou expertízu drahých kamenů, šperků i hodinek. Parfémy a kosmetiku přidala značka v roce 1992 s parfémem BLV. Mezi nejoblíbenější dámské vůně patří Bvlgari Omnia Crystalline, ale i Jasmin Noir, Voilé de Jasmin, Bvlgari pour Homme a Bvlgari Black.