Brands:Bvlgari

Bvlgari Aqva pour Homme Atlantiqve toaletní voda 30ml

1 709 

Bvlgari Aqva pour Homme Atlantiqve toaletní voda 30ml od renomovaného výrobce Bvlgari za skvělou cenu 1619 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Vůně | Pánské | Parfémy

Katalogové číslo: 783320913068 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Bvlgari Aqva pour Homme Atlantiqve toaletní voda 30ml od známé značky Bvlgari. VŮNĚ …jako mýty opředený poklad Poseidona se z mořských hlubin vynořuje mořský ambrový akord, který tvoří srdce celé kompozice nové pánské toaletní vody AQVA POUR HOMME ATLANTIQVE. Její autor Jacques Cavallier umístil do samého centra naší pozornosti vzácnou šedou ambru, aby tak vzdal hold nejen jedné z nejoceňovanějších ingrediencí slavných vůní, ale aby zároveň logicky podpořil propojení vůně s oceánem, jehož je ambra odnepaměti ceněným „darem”.
„Mým snem bylo vytvořit takovou vůní, která se stane synonymem osvěžujícího mořského vzduchu. Toho se jednou za čas potřebujeme všichni nadechnout, abychom opět mohli zažít ten pocit svobody a energie, jakou v nás moře zpravidla evokuje. Proto jsem se rozhodl s pomocí ambry sestavit úplně nový mořský ambrový akord, který v sobě propojuje všechnu tu svěžest s harmonií a energií,” objasňuje svou cestu k unikátní kompozici AQVA POUR HOMME ATLANTIQVE její autor Jacques Cavallier.
Mořský ambrový akord je samotnou vonnou esencí oceánu doplněnou o osvěžující doušek citrusové vůně, který prostřednictvím italského bergamotu a sicilských citrónů září hned v úvodu vůně. Závěr pro změnu patří sametově hebkému a mimořádně smyslnému podtónu, který s sebou přináší santálové dřevo, benzoin a pačuli s nepatrným dotekem extraktu z kořenů haitského vetiveru. Jejich přítomnost podtrhuje hřejivé vyústění ambrového srdce připomínajícího, že naši předkové používali ambru i jako mimořádně cenné a zlatem vyvažované afrodiziakum.
Celkový charakter vůně umocňují svou přítomností molekuly Ambroxu® a Cachaloxu®, násobící vonný požitek z jedinečné maskulinní kompozice. Bvlgari Aqva pour Homme Atlantiqve toaletní voda 30ml za cenu 1619 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Bvlgari Aqva pour Homme Atlantiqve toaletní voda 30ml:

  • Název: Bvlgari Aqva pour Homme Atlantiqve toaletní voda 30ml
  • Cena: 1619
  • Výrobce: Bvlgari
  • Kategorie: Vůně | Pánské | Parfémy
  • EAN: 783320913068


Brand

Brand

Bvlgari

Italská značka Bvlgari vznikla roku 1884 pod taktovkou muže jménem Sotirio Bulgari. Věnoval se výrobě stříbrných šperků a rytin. V Římě se jeho krámek se stříbrem stal oblíbeným místem setkávání bohatých aristokratů a vysoce postavených lidí. Pak převzali značku Bvlgari dva synové, kteří vstoupili na celosvětový trh se zaměřením na odbornou expertízu drahých kamenů, šperků i hodinek. Parfémy a kosmetiku přidala značka v roce 1992 s parfémem BLV. Mezi nejoblíbenější dámské vůně patří Bvlgari Omnia Crystalline, ale i Jasmin Noir, Voilé de Jasmin, Bvlgari pour Homme a Bvlgari Black.