Brands:Burberry

Burberry Weekend for Men toaletní voda pro muže 50 ml

555 

Parfém Burberry Weekend for Men toaletní voda pro muže 50 ml od renomovaného výrobce Burberry za skvělou cenu 555.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 5045252667606 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Burberry Weekend for Men toaletní voda pro muže 50 ml od známé značky Burberry. Burberry Weekend for Men, 50 ml, toaletní voda pro muže, Toaletní voda Burberry Weekend for Men je záplavou úžasné svěžesti, která vám dodá energii po dlouhé hodiny.citrusová vůněpro aktivního mužena denní nošení, především do teplého počasí Burberry Weekend for Men toaletní voda pro muže 50 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Burberry výhodně.

Parfém Burberry Weekend for Men toaletní voda pro muže 50 ml:

  • Název: Burberry Weekend for Men toaletní voda pro muže 50 ml
  • Cena: 555.00 CZK
  • Výrobce: Burberry
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 5045252667606


Brand

Brand

Burberry

Značka Burberry se zrodila už v roce 1856, kdy známý Thomas Burberry otevřel ve svých pouhých 21 letech v anglickém Hampshire malý módní krámek. Burberry je jednou z britských módních značek, kterých zrovna není mnoho a o to je cennější. V 50. letech minulého století se univerzální značka Burberry s typickým cválajícím rytířem na koni ve znaku stala dvorním dodavatelem Jejího Veličenstva královnu Alžbětu II. Pak si v roce 1989 značku Burberry vybral i Charles, princ waleský. Jde o seriózní a věhlasný způsob propagace a záruka schopností této značky a vysoké kvality produktů.