Burberry Touch for Men toaletní voda pro muže 30 ml

861 

[kkratings]

Parfém Burberry Touch for Men toaletní voda pro muže 30 ml od renomovaného výrobce Burberry za skvělou cenu 861.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 5045252649046 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Burberry Touch for Men toaletní voda pro muže 30 ml od známé značky Burberry. Burberry Touch for Men, 30 ml, toaletní voda pro muže, Toaletní voda Burberry Touch for Men je dokonalou moderní vůní, díky níž získáte nezaměnitelné charisma a snadno dosáhnete svých cílů.květinovo-dřevitá vůněpro moderního dobrodruhana běžné nošení, ale i na speciální příležitosti Burberry Touch for Men toaletní voda pro muže 30 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Burberry výhodně.

Parfém Burberry Touch for Men toaletní voda pro muže 30 ml:

  • Název: Burberry Touch for Men toaletní voda pro muže 30 ml
  • Cena: 861.00 CZK
  • Výrobce: Burberry
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 5045252649046


Brand

Brand

Burberry

Značka Burberry se zrodila už v roce 1856, kdy známý Thomas Burberry otevřel ve svých pouhých 21 letech v anglickém Hampshire malý módní krámek. Burberry je jednou z britských módních značek, kterých zrovna není mnoho a o to je cennější. V 50. letech minulého století se univerzální značka Burberry s typickým cválajícím rytířem na koni ve znaku stala dvorním dodavatelem Jejího Veličenstva královnu Alžbětu II. Pak si v roce 1989 značku Burberry vybral i Charles, princ waleský. Jde o seriózní a věhlasný způsob propagace a záruka schopností této značky a vysoké kvality produktů.
Armani Si passione