Burberry The Beat for Men toaletní voda pro muže 50 ml

670 

[kkratings]

Parfém Burberry The Beat for Men toaletní voda pro muže 50 ml od renomovaného výrobce Burberry za skvělou cenu 670.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 5045410681888 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Burberry The Beat for Men toaletní voda pro muže 50 ml od známé značky Burberry. Burberry The Beat for Men, 50 ml, toaletní voda pro muže, Toaletní voda Burberry The Beat for Men je neodolatelná vůně s jedinečným aroma, které vás bude provázet celý den.dřevitá aromatická vůněpro elegantního mužena každodenní nošení Burberry The Beat for Men toaletní voda pro muže 50 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Burberry výhodně.

Parfém Burberry The Beat for Men toaletní voda pro muže 50 ml:

  • Název: Burberry The Beat for Men toaletní voda pro muže 50 ml
  • Cena: 670.00 CZK
  • Výrobce: Burberry
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 5045410681888


Brand

Brand

Burberry

Značka Burberry se zrodila už v roce 1856, kdy známý Thomas Burberry otevřel ve svých pouhých 21 letech v anglickém Hampshire malý módní krámek. Burberry je jednou z britských módních značek, kterých zrovna není mnoho a o to je cennější. V 50. letech minulého století se univerzální značka Burberry s typickým cválajícím rytířem na koni ve znaku stala dvorním dodavatelem Jejího Veličenstva královnu Alžbětu II. Pak si v roce 1989 značku Burberry vybral i Charles, princ waleský. Jde o seriózní a věhlasný způsob propagace a záruka schopností této značky a vysoké kvality produktů.
Armani Si passione