Brands:Burberry

Burberry Burberry for Women parfémovaná voda pro ženy 100 ml

881 

Parfém Burberry Burberry for Women parfémovaná voda pro ženy 100 ml od renomovaného výrobce Burberry za skvělou cenu 881.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 5045252667309 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Burberry Burberry for Women parfémovaná voda pro ženy 100 ml od známé značky Burberry. Burberry Burberry for Women, 100 ml, parfémovaná voda pro ženy, Parfémovaná voda Burberry Burberry for Women vzdává hold přirozené kráse, ženskosti a eleganci. Dokonale podpoří váš přirozený půvab a nenucenou sofistikovanost.ovocná vůnědřevitá vůněpro moderní sebevědomou ženuna každodenní nošení Burberry Burberry for Women parfémovaná voda pro ženy 100 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Burberry výhodně.

Parfém Burberry Burberry for Women parfémovaná voda pro ženy 100 ml:

  • Název: Burberry Burberry for Women parfémovaná voda pro ženy 100 ml
  • Cena: 881.00 CZK
  • Výrobce: Burberry
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 5045252667309


Brand

Brand

Burberry

Značka Burberry se zrodila už v roce 1856, kdy známý Thomas Burberry otevřel ve svých pouhých 21 letech v anglickém Hampshire malý módní krámek. Burberry je jednou z britských módních značek, kterých zrovna není mnoho a o to je cennější. V 50. letech minulého století se univerzální značka Burberry s typickým cválajícím rytířem na koni ve znaku stala dvorním dodavatelem Jejího Veličenstva královnu Alžbětu II. Pak si v roce 1989 značku Burberry vybral i Charles, princ waleský. Jde o seriózní a věhlasný způsob propagace a záruka schopností této značky a vysoké kvality produktů.