Brands:Burberry

Burberry Brit Rhytm for Women toaletní voda 50 ml

2 010 

Burberry Brit Rhytm for Women toaletní voda 50 ml od renomovaného výrobce Burberry za skvělou cenu 2010 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Vůně | Dámské | Parfémy

Katalogové číslo: 5045454003592 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Burberry Brit Rhytm for Women toaletní voda 50 ml + dárek BURBERRY – přívěšek od známé značky Burberry. BURBERRY PŘEDSTAVUJE NOVOU DÁMSKOU VŮNI
Burberry představuje nejnovější edici do Brit Rhythm rodiny. Burberry Brit Rhythm For Woman – Floral Eau de Toilette je inspirovaná hudbou a v hlavních rolích se zde opět objeví britská modelka a herečka Suki Waterhouse.
VŮNĚZatímco Brit Rhythm for Women kombinuje sílu ženskosti s rock and rollem, the Floral Eau de Toilette je smyslná, květinová vůně s neočekávaný juicem. Svěží hlavní nóty ovocného sadu, sicilského citrónu a pomeranče otevírají srdce egyptského jasmínu, lotusového květu a zářivého šeříku. Základ tvoří nóty ambrového dřeva a pižma.
LAHVIČKAPrezentována v klasické lahvičce Brit Rhythm, the Floral Eau de Toilette lahvička je lehce růžová.
INSPIROVANÁ HUDBOUBrit Rhythm kolekce je inspirovaná hudbou, energií a radostí z živé hudby. Musika je srdcem Burberry a najdete ji ve všech Burberry kampaních.
KAMPAŇFocená v Londýně pod dohledem kreativního ředitele a ředitele Christopherem Baileyem. George Barnett se setkává s britskou modelkou a herečkou Suki Waterhouse v této nové kampani. Oba jsou oblečení do ikonické kožené bundy z Burberry Brit kolekce. Kampaň je focená na jevišti, aby přinešla správný pocit, který je spojený s živou hudbou a energií. Burberry Brit Rhytm for Women toaletní voda 50 ml za cenu 2010 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Burberry Brit Rhytm for Women toaletní voda 50 ml:

  • Název: Burberry Brit Rhytm for Women toaletní voda 50 ml
  • Cena: 2010
  • Výrobce: Burberry
  • Kategorie: Vůně | Dámské | Parfémy
  • EAN: 5045454003592


Brand

Brand

Burberry

Značka Burberry se zrodila už v roce 1856, kdy známý Thomas Burberry otevřel ve svých pouhých 21 letech v anglickém Hampshire malý módní krámek. Burberry je jednou z britských módních značek, kterých zrovna není mnoho a o to je cennější. V 50. letech minulého století se univerzální značka Burberry s typickým cválajícím rytířem na koni ve znaku stala dvorním dodavatelem Jejího Veličenstva královnu Alžbětu II. Pak si v roce 1989 značku Burberry vybral i Charles, princ waleský. Jde o seriózní a věhlasný způsob propagace a záruka schopností této značky a vysoké kvality produktů.