Brands:Burberry

Burberry Brit Rhytm for Men toaletní voda 90 ml

2 530 

Burberry Brit Rhytm for Men toaletní voda 90 ml od renomovaného výrobce Burberry za skvělou cenu 2530 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Vůně | Pánské | Parfémy

Katalogové číslo: 5045453986186 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Burberry Brit Rhytm for Men toaletní voda 90 ml + dárek BURBERRY – přívěšek od známé značky Burberry. PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVOU VŮNI BURBERRY PRO MUŽE BRIT RHYTHM FOR MEN – EAU DE TOILETTE INTENSE
Burberry představuje novou pánskou vůni, ktekrá bude patřit do Brit Rhythm rodiny. Burberry Brit Rhythm For Men – Eau de Toilette Intense bude patřit do dalších nových uvedení.
Inspirovaná živou hudbou, také tato kampaň je doprovázena britským muzikantem Georgem Barnettem.
VŮNĚIntenzivnější verze pánské Brit Rhythm, Eau de Toilette Intense, je smyslnou vůní s akordem kůže a kouře. Kořeněné horní nóty pelyňku, římského kmínu a pepřového oleje se mísí se silnými středními nótami ambry, kůže a pačuli. V základu vůně je bohatá směsice kašmíru, guajakového dřeva a bobů tonka.
LAHVIČKAVůně je prezentována v klasické lahvičce vůně Brit Rhythm. Kouřové sklo se stříbrnou lakem dělá kontrast zdobené lahvičce a zrcadluje neočekávanou kombinaci vůně.
INSPIROVANÁ HUDBOUBrit Rhythm kolekce je inspirovaná hudbou, energií a radosti z živé hudby. Muzika je srdcem všech Burberry kampaní.
KAMPAŇFocená v Londýně pod dohledem kreativního ředitele a ředitele Christopherem Baileyem. George Barnett se setkává s britskou modelkou a herečkou Suki Waterhouse v této nové kampani. Oba jsou oblečení do ikonické kožené bundy z Burberry Brit kolekce. Kampaň je focená na jevišti, aby přinešla správný pocit, který je spojený s živou hudbou a energií. Burberry Brit Rhytm for Men toaletní voda 90 ml za cenu 2530 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Burberry Brit Rhytm for Men toaletní voda 90 ml:

  • Název: Burberry Brit Rhytm for Men toaletní voda 90 ml
  • Cena: 2530
  • Výrobce: Burberry
  • Kategorie: Vůně | Pánské | Parfémy
  • EAN: 5045453986186


Brand

Brand

Burberry

Značka Burberry se zrodila už v roce 1856, kdy známý Thomas Burberry otevřel ve svých pouhých 21 letech v anglickém Hampshire malý módní krámek. Burberry je jednou z britských módních značek, kterých zrovna není mnoho a o to je cennější. V 50. letech minulého století se univerzální značka Burberry s typickým cválajícím rytířem na koni ve znaku stala dvorním dodavatelem Jejího Veličenstva královnu Alžbětu II. Pak si v roce 1989 značku Burberry vybral i Charles, princ waleský. Jde o seriózní a věhlasný způsob propagace a záruka schopností této značky a vysoké kvality produktů.