Burberry Brit Rhythm for Him toaletní voda pro muže 30 ml

528 

[kkratings]

Parfém Burberry Brit Rhythm for Him toaletní voda pro muže 30 ml od renomovaného výrobce Burberry za skvělou cenu 528.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 5045410636413 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Burberry Brit Rhythm for Him toaletní voda pro muže 30 ml od známé značky Burberry. Burberry Brit Rhythm for Him, 30 ml, toaletní voda pro muže, Toaletní voda Burberry Brit Rhythm for Him je určená všem, kteří milují luxus a dokáží ocenit prvotřídní ingredience a neotřelé složení vůně.kožená vůněpro moderního gentlemanana běžné nošení, ale i na speciální příležitostipředevším do chladného počasí Burberry Brit Rhythm for Him toaletní voda pro muže 30 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Burberry výhodně.

Parfém Burberry Brit Rhythm for Him toaletní voda pro muže 30 ml:

  • Název: Burberry Brit Rhythm for Him toaletní voda pro muže 30 ml
  • Cena: 528.00 CZK
  • Výrobce: Burberry
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 5045410636413


Brand

Brand

Burberry

Značka Burberry se zrodila už v roce 1856, kdy známý Thomas Burberry otevřel ve svých pouhých 21 letech v anglickém Hampshire malý módní krámek. Burberry je jednou z britských módních značek, kterých zrovna není mnoho a o to je cennější. V 50. letech minulého století se univerzální značka Burberry s typickým cválajícím rytířem na koni ve znaku stala dvorním dodavatelem Jejího Veličenstva královnu Alžbětu II. Pak si v roce 1989 značku Burberry vybral i Charles, princ waleský. Jde o seriózní a věhlasný způsob propagace a záruka schopností této značky a vysoké kvality produktů.
Armani Si passione