Burberry Brit Rhythm Floral for Her toaletní voda pro ženy 90 ml

686 

[kkratings]

Parfém Burberry Brit Rhythm Floral for Her toaletní voda pro ženy 90 ml od renomovaného výrobce Burberry za skvělou cenu 686.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 5045454003561 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Burberry Brit Rhythm Floral for Her toaletní voda pro ženy 90 ml od známé značky Burberry. Burberry Brit Rhythm Floral for Her, 90 ml, toaletní voda pro ženy, Toaletní voda Burberry Brit Rhythm Floral for Her je neobyčejně smyslná a návyková vůně, jež si zamilujete vy i vaše okolí!květinová vůněpro smyslnou ženuna denní nošení, především do teplého počasí Burberry Brit Rhythm Floral for Her toaletní voda pro ženy 90 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Burberry výhodně.

Parfém Burberry Brit Rhythm Floral for Her toaletní voda pro ženy 90 ml:

  • Název: Burberry Brit Rhythm Floral for Her toaletní voda pro ženy 90 ml
  • Cena: 686.00 CZK
  • Výrobce: Burberry
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 5045454003561


Brand

Brand

Burberry

Značka Burberry se zrodila už v roce 1856, kdy známý Thomas Burberry otevřel ve svých pouhých 21 letech v anglickém Hampshire malý módní krámek. Burberry je jednou z britských módních značek, kterých zrovna není mnoho a o to je cennější. V 50. letech minulého století se univerzální značka Burberry s typickým cválajícím rytířem na koni ve znaku stala dvorním dodavatelem Jejího Veličenstva královnu Alžbětu II. Pak si v roce 1989 značku Burberry vybral i Charles, princ waleský. Jde o seriózní a věhlasný způsob propagace a záruka schopností této značky a vysoké kvality produktů.
Armani Si passione