Brands:Burberry

Burberry Brit for Him toaletní voda pro muže 50 ml

569 

Parfém Burberry Brit for Him toaletní voda pro muže 50 ml od renomovaného výrobce Burberry za skvělou cenu 569.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 5045252668030 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Burberry Brit for Him toaletní voda pro muže 50 ml od známé značky Burberry. Burberry Brit for Him, 50 ml, toaletní voda pro muže, Toaletní voda Burberry Brit for Him je dokonalou moderní vůní, díky níž získáte nezaměnitelné charisma a snadno dosáhnete svých cílů.citrusová vůněkořeněná vůněpro elegantního mužena celodenní nošení Burberry Brit for Him toaletní voda pro muže 50 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Burberry výhodně.

Parfém Burberry Brit for Him toaletní voda pro muže 50 ml:

  • Název: Burberry Brit for Him toaletní voda pro muže 50 ml
  • Cena: 569.00 CZK
  • Výrobce: Burberry
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 5045252668030


Brand

Brand

Burberry

Značka Burberry se zrodila už v roce 1856, kdy známý Thomas Burberry otevřel ve svých pouhých 21 letech v anglickém Hampshire malý módní krámek. Burberry je jednou z britských módních značek, kterých zrovna není mnoho a o to je cennější. V 50. letech minulého století se univerzální značka Burberry s typickým cválajícím rytířem na koni ve znaku stala dvorním dodavatelem Jejího Veličenstva královnu Alžbětu II. Pak si v roce 1989 značku Burberry vybral i Charles, princ waleský. Jde o seriózní a věhlasný způsob propagace a záruka schopností této značky a vysoké kvality produktů.