Brands:Burberry

Burberry Baby Touch toaletní voda pro ženy 100 ml (bez alkoholu)

804 

Parfém Burberry Baby Touch toaletní voda pro ženy 100 ml (bez alkoholu) od renomovaného výrobce Burberry za skvělou cenu 804.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 5045254676101 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Burberry Baby Touch toaletní voda pro ženy 100 ml (bez alkoholu) od známé značky Burberry. Burberry Baby Touch, 100 ml, toaletní voda pro ženy, Toaletní voda Burberry Baby Touch Gentle evokuje radostnou, vzrušující a bezstarostnou atmosféru prázdnin a obklopí vás lehkostí a svěžestí.citrusová vůněpro optimistickou ženuna denní nošení, především do teplého počasí Burberry Baby Touch toaletní voda pro ženy 100 ml (bez alkoholu) za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Burberry výhodně.

Parfém Burberry Baby Touch toaletní voda pro ženy 100 ml (bez alkoholu):

  • Název: Burberry Baby Touch toaletní voda pro ženy 100 ml (bez alkoholu)
  • Cena: 804.00 CZK
  • Výrobce: Burberry
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 5045254676101


Brand

Brand

Burberry

Značka Burberry se zrodila už v roce 1856, kdy známý Thomas Burberry otevřel ve svých pouhých 21 letech v anglickém Hampshire malý módní krámek. Burberry je jednou z britských módních značek, kterých zrovna není mnoho a o to je cennější. V 50. letech minulého století se univerzální značka Burberry s typickým cválajícím rytířem na koni ve znaku stala dvorním dodavatelem Jejího Veličenstva královnu Alžbětu II. Pak si v roce 1989 značku Burberry vybral i Charles, princ waleský. Jde o seriózní a věhlasný způsob propagace a záruka schopností této značky a vysoké kvality produktů.