Bruno Banani Pure Woman toaletní voda pro ženy 40 ml

319 

Parfém Bruno Banani Pure Woman toaletní voda pro ženy 40 ml od renomovaného výrobce Bruno Banani za skvělou cenu 319.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 737052056913 Kategorií: , , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Bruno Banani Pure Woman toaletní voda pro ženy 40 ml od známé značky Bruno Banani. Bruno Banani Pure Woman, 40 ml, toaletní voda pro ženy, Toaletní voda Bruno Banani Pure Woman se stane vaší tajnou zbraní ve svádění! Objevte i vy smyslnou vůni, která dokonale doplní vaše jedinečné charisma.květinovo-ovocná vůněpro romantickou ženuna denní nošení, především do teplého počasí Bruno Banani Pure Woman toaletní voda pro ženy 40 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Bruno Banani výhodně.

Parfém Bruno Banani Pure Woman toaletní voda pro ženy 40 ml:

  • Název: Bruno Banani Pure Woman toaletní voda pro ženy 40 ml
  • Cena: 319.00 CZK
  • Výrobce: Bruno Banani
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 737052056913


Brand

Brand

Bruno Banani

Německá módní značka Bruno Banani má sídlo ve městě Chemitz, kde vznikla v roce 1993. Zakladateli společnosti jsou Wolfgang Jasser a Klaus Jungwickel. Jejich hlavním mottem se stalo zajímavé tvrzení: Bruno Banani není pro každého, ale pro tebe. Designérský tým Bruno Banani si zvolil strategii překvapovat a šokovat kreativitou svých módních návrhů. Značka je tedy určená pro lidi s jasným názorem, kteří dávají přednost vtipnosti, extravaganci a originalitě před fádností. Parfémy Bruno Banani jsou pro odvážné moderní ženy a muže, kteří umí brát uspěchaný život s nadhledem.