Bruno Banani Bruno Banani Man toaletní voda pro muže 50 ml

416 

[kkratings]

Parfém Bruno Banani Bruno Banani Man toaletní voda pro muže 50 ml od renomovaného výrobce Bruno Banani za skvělou cenu 416.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 4004711113703 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Bruno Banani Bruno Banani Man toaletní voda pro muže 50 ml od známé značky Bruno Banani. Bruno Banani Bruno Banani Man, 50 ml, toaletní voda pro muže, Toaletní voda Bruno Banani Bruno Banani Man vás zahalí do svého elegantního závoje a stane se nepostradatelnou součástí vaší osobnosti.aromatická vůněpro moderního sebevědomého mužena každodenní nošení Bruno Banani Bruno Banani Man toaletní voda pro muže 50 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Bruno Banani výhodně.

Parfém Bruno Banani Bruno Banani Man toaletní voda pro muže 50 ml:

  • Název: Bruno Banani Bruno Banani Man toaletní voda pro muže 50 ml
  • Cena: 416.00 CZK
  • Výrobce: Bruno Banani
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 4004711113703


Brand

Brand

Bruno Banani

Německá módní značka Bruno Banani má sídlo ve městě Chemitz, kde vznikla v roce 1993. Zakladateli společnosti jsou Wolfgang Jasser a Klaus Jungwickel. Jejich hlavním mottem se stalo zajímavé tvrzení: Bruno Banani není pro každého, ale pro tebe. Designérský tým Bruno Banani si zvolil strategii překvapovat a šokovat kreativitou svých módních návrhů. Značka je tedy určená pro lidi s jasným názorem, kteří dávají přednost vtipnosti, extravaganci a originalitě před fádností. Parfémy Bruno Banani jsou pro odvážné moderní ženy a muže, kteří umí brát uspěchaný život s nadhledem.
Armani Si passione