Blauer Blauer For Men toaletní voda 50ml

1 439 

Blauer Blauer For Men toaletní voda 50ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Blauer Blauer For Men toaletní voda 50ml od renomovaného výrobce Blauer za skvělou cenu 1439 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Vůně | Pánské | Parfémy

Katalogové číslo: 679602136167 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Blauer Blauer For Men toaletní voda 50ml od známé značky Blauer. UN1T3D, není pouze jednoduchý název a hrdé odvolání se k původu značky Blauer, která má své kořeny v USA. UN1T3D je především alfanumerický kód, který pochází z vojenského dědictví značky a vyzdvihuje pozitivní poselství UNION: jednota zamilovaných párů, současných chlapců a dívek, kteří mluví a píší ve zkratkách a kódech. GLOBÁLNÍ jazyk.
UN1T3D jsou určeny všem stylovým ženám a mužům, kteří jsou neustále v kontaktu s novými technologiemi a doplňky moderního, přitažlivého designu: od ultralehkých zrcadlových brýlí až po mobilní telefony a tablety. Preferují minimalistický design, který však musí být vždy propojen s kvalitními materiály s vysokou hodnotou. Vůně v designovém flakonu obnovují a rozšiřují základní rysy značky Blauer: od sofistikovaného a zároveň minimalistického designu až po bohaté komponenty, inovativní materiály a unikátní výrobní techniky. Všechny tyto detaily jsou přímo spojeny se značkou a historií Blauer, stejně jako samotné logo, které připomíná americký policejní znak Blauer Blauer For Men toaletní voda 50ml za cenu 1439 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Blauer Blauer For Men toaletní voda 50ml:

  • Název: Blauer Blauer For Men toaletní voda 50ml
  • Cena: 1439
  • Výrobce: Blauer
  • Kategorie: Vůně | Pánské | Parfémy
  • EAN: 679602136167


Blauer Blauer For Men toaletní voda 50ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

Blauer

Značka Blauer vyrábí zejména ležérní oblečení pro ženy i může. Nabízí ale i širokou nabídku produktů v oblasti neodolatelných vůní. Svěží a velmi komfortní vůně jsou určené pro ženy i muže, kteří si zakládají na renomé značky a současně vědí, že jim vždy ve svých produktech přinese maximální spokojenost. Produkty Blauer jsou zaměřeny na kvalitu zpracování, osobitost a eleganci. Světoznámá a léty prověřená značka je tou, na kterou se vždy můžete spolehnout.
Armani Si passione