Brands:Azzaro

Azzaro Solarissimo Levanzo toaletní voda pro muže 75 ml

889 

Parfém Azzaro Solarissimo Levanzo toaletní voda pro muže 75 ml od renomovaného výrobce Azzaro za skvělou cenu 889.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 3351500002122 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Azzaro Solarissimo Levanzo toaletní voda pro muže 75 ml od známé značky Azzaro. Azzaro Solarissimo Levanzo, 75 ml, toaletní voda pro muže, Toaletní voda Azzaro Solarissimo Levanzo je dokonalou moderní vůní, díky níž získáte nezaměnitelné charisma a snadno dosáhnete svých cílů.aromatická vůněpro moderního gentlemanana denní nošení, především do teplého počasí Azzaro Solarissimo Levanzo toaletní voda pro muže 75 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Azzaro výhodně.

Parfém Azzaro Solarissimo Levanzo toaletní voda pro muže 75 ml:

  • Název: Azzaro Solarissimo Levanzo toaletní voda pro muže 75 ml
  • Cena: 889.00 CZK
  • Výrobce: Azzaro
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 3351500002122


Brand

Brand

Azzaro

Značka Azzaro založená Tunisanem jménem Loris Azzaro, který se v roce 1962 přesunul do Paříže, kde vyráběl pro svou krásnou ženu a pak i pro ženy ostatní kabelky, pásky a drobné šperky. Pak přišel s kolekcí módních šatů pro divadelní představení v Grand Hotelu a následně módní doplňky. V roce 1975 vydal první dámský parfém s názvem ale Azzaro Couture. K nejznámějším vůním jeho tvorby lze jmenovat Azzaro pour Homme a Azzaro Chrome. Moderní vůně s důrazem na tradici jdou jedinečné.