Brands:3LAB

3LAB Perfect Neck Cream krém na krk a dekolt 60 ml

3 119 

3LAB Perfect Neck Cream krém na krk a dekolt 60 ml od renomovaného výrobce 3LAB za skvělou cenu 3089 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Pleť | Krémy | Krk a dekolt

Katalogové číslo: 686769000910 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní 3LAB Perfect Neck Cream krém na krk a dekolt 60 ml od známé značky 3LAB. Hlavní účinky:Zvyšuje pevnost pleti. Pomáhá zlepšit ochablou pleť krku a dekoltu. Zlepšuje texturu pleti.Snižuje ztenčování pleti.Poskytuje základní živiny a antioxidanty pro zralou pleť.Zvyšuje hydrataci pleti.Složení:Nano-Claire GY™, první bioinženýrský růstový hormon na světě. Pomáhá napodobit důležité hormony, které se ztrácí s věkem pro dosažení buněčné obnovy a „rekonstrukci“ pleti.Sepitonic M3, aktivní složka, která obsahuje komplex zinku, mědi a hořčíku pro pevnější pokožku.Abyssine 657, extrakt z hluboko-mořských mikroorganismů. Pomáhá uklidnit a omezit chemické, mechanické a škodlivý vliv UVB záření na pleti.Essenskin, doplňkový zdroj vápníku a esenciálních aminokyselin, který pomáhá obnovit buněčné funkce nezbytné pro diferenciaci, proliferaci, syntézu bílkovin a tuků.Osilift, derivát z přírodních ovesných polysacharidů, poskytuje okamžitou a dlouhotrvající pevnost pleti.Ovaliss pomáhá minimalizovat tloušťku a objem krku, tzv. “dvojitou bradu“. Lumiskin pomáhá vyrovnat tón a rozjasnit pleť. Stabilizuje neaktivní tyrosináze, které omezují produkci melaninu.Sedaplant Richter, polyvalentní bylinný extrakt s proti-dráždivým účinkemZpůsob použití:Ráno a/nebo večer. 3LAB Perfect Neck Cream krém na krk a dekolt 60 ml za cenu 3089 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek 3LAB Perfect Neck Cream krém na krk a dekolt 60 ml:

  • Název: 3LAB Perfect Neck Cream krém na krk a dekolt 60 ml
  • Cena: 3089
  • Výrobce: 3LAB
  • Kategorie: Pleť | Krémy | Krk a dekolt
  • EAN: 686769000910


Brand

Brand

3LAB

Značka 3LAB je oblíbená u hollywoodských celebrit. Zakladatelkou značky je Erica Chung. Prvotřídní kosmetika 3Lab je spojením jedinečných inovací, pokrokových technologií a ingrediencí, které výrazně zlepšují pleť. Účinné rostlinné složky a vysoce koncentrované antioxidanty bojují proti stárnutí a činí pleť zdravou, pružnou a hladkou. Vyvinutá biotechnologická verze růstového hormonu s technologií kmenových buněk z jablka bez konzervantů, barviv a parfemace umí hotové divy.