Brands:3LAB

3LAB M Cream rozjasňující liftingový krém 60 ml

6 929 

3LAB M Cream rozjasňující liftingový krém 60 ml od renomovaného výrobce 3LAB za skvělou cenu 6899 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Pleť | Krémy | Denní

Katalogové číslo: 686769000903 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní 3LAB M Cream rozjasňující liftingový krém 60 ml od známé značky 3LAB. Hlavní účinky:antistresový pleťový krém, který přispívá ke zvýšení odolnosti a buněčné obnově, přičemž dává pleti přirozený prozářený vzhled zevnitř až na povrch. Poskytuje pleti životně důležité antistresové látky a vytváří pocit neustále pevné a povznesené pleti. Okamžitě zpevňuje pleť a dává jí prozářený, mladistvý vzhled. Pomáhá redukovat viditelnost jemných linek v průběhu času.Uvolňuje obličejové svaly a redukuje vrásky. Jedinečný gel-krém je novinkou 3LAB; zajišťuje extra lehkou hydrataci pro všechny typy pleti. Složení:Nano-Claire GY, bio-inženýrský růstový hormon – jako protein fungující jako „nahrazující hormonální terapie“ pro pleť. PhytoCellTec™ Malus Domesitica , kmenové buňky na rostlinném základě ze vzácnho Švýcarského jablka, které se osvědčily při ochraně života kožních buněk pro mladistvěji vypadající pleť. Happybelle, fyto-endorfin extraktu, který pochází z Monk’s Pepper (Mnichova pepře) kombinovaný s antioxidanty a hydratačními faktory, aby tak pomohly revitalizovat pleť a daly jí prozářený vzhled. ACS (Anti-Cyto Stressor) k podpoře celkové bioregulace, který následuje a respektuje kožní fyziologické mechanismy tím, že brání změnám způsobeným stresovým hormonem. Osilift, 100% přírodní tenzor cukru z frakce ovesných polysacharidů, který dává pleti okamžitý a dlouhotrvající protivráskový efekt Způsob použití:Ráno a/nebo večer. Pro všechny typy pleti. 3LAB M Cream rozjasňující liftingový krém 60 ml za cenu 6899 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek 3LAB M Cream rozjasňující liftingový krém 60 ml:

  • Název: 3LAB M Cream rozjasňující liftingový krém 60 ml
  • Cena: 6899
  • Výrobce: 3LAB
  • Kategorie: Pleť | Krémy | Denní
  • EAN: 686769000903


Brand

Brand

3LAB

Značka 3LAB je oblíbená u hollywoodských celebrit. Zakladatelkou značky je Erica Chung. Prvotřídní kosmetika 3Lab je spojením jedinečných inovací, pokrokových technologií a ingrediencí, které výrazně zlepšují pleť. Účinné rostlinné složky a vysoce koncentrované antioxidanty bojují proti stárnutí a činí pleť zdravou, pružnou a hladkou. Vyvinutá biotechnologická verze růstového hormonu s technologií kmenových buněk z jablka bez konzervantů, barviv a parfemace umí hotové divy.